Pleternički komunalac i ove godine s ponosom sudjelovao u svim lipanjskim manifestacijama

Zasigurno ste svi primijetili kako je za sve manifestacije sve uredno posloženo i pripremljeno, a dan nakon sve pospremljeno i čisto, kao da se dan prije ništa nije dogodilo.

Zasluge za to idu djelatnicima Pleterničkog komunalca koji su marljivo radili i s ponosom uvelike sudjelovali na svim pleterničkim lipanjskim manifestacijama.

-Lipanj je kao i svake godine vrijeme u Pleternici kada se okupe sve naše tvrtke, ustanove i udruge koje daju svoj kako bi se svi Pleterničani i gosti Pleternice ugodno osjećali u našem Gradu.-izjavila je gradonačelnica Pleternice Marija Šarić.